Jeden z największych projektów influencer marketingu w Polsce

Turniej LIVE GAME oraz LIVE GAME KIDS.

LIVE GAME to turniej/show, który przeniósł rozgrywkę z seriali oraz programów telewizyjnych do rzeczywistości. Turniej LIVE GAME odbył się w 2022 r. Był to pierwszy w Polsce turniej, w którym wzięło udział ponad 100 zasięgowych influencerów i celebrytówa. Między innymi byli to: Denis Załęcki, Michał „Sobota” Sobolewski-Diarra, Adrian Polak, Artur „Kornik” Sowiński, Alan Kwieciński, Paweł „Scareface” Bomba, Konrad Karwat, Michał Waleszczyński-Lis. LIVE GAME był turniejem całkowicie pozbawionym przemocy i charakteryzował się zdrową rywalizacją, dobra zabawą oraz dużą dawką pozytywnych emocji.

Z kolei LIVE GAME KIDS to turnieje sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży, rozgrywane w różnych miejscowościach Polski. Turnieje mają na celu zwiększenie aktywności fizycznej młodych ludzi i propagowanie zdrowej rywalizacji sportowej. Przykładowe konkurencje turniejowe: symulator byka rodeo, tor przeszkód Ninja, labirynt z laserami, gra w zbijaka na trampolinach, przeciąganie liny.

LIVE GAME
 • Klient

  LIVE GAME + SPONSORZY

 • ROK

  2022

 • USŁUGA

  Influencer marketing

 • Lokalizacja

  Studia Polsatu + Multikino Złote Tarasy + Parki rozrywki + Internet

 • SHARE
Contact

Porozmawiajmy!

Nie zwlekaj (czas to pieniądz) i skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o tym jak możemy Ci pomóc.

Porozmawiajmy o Tobie

Przedstaw nam podstawowe informacje o swojej działalności, abyśmy mogli wybrać dla Ciebie najskuteczniejsze metody marketingowe.

Porozmawiajmy o marketingu

Przedstawimy Ci kompleksową strategię promocji i rozwoju sprzedaży w Twoim biznesie. Szczegółowo omówimy poszczególne metody marketingowe oraz oczekiwane efekty.

Porozmawiajmy o naszej współpracy

Przedstawimy Ci kolejne kroki naszej współpracy, szczegółowy plan działań potwierdzony umową oraz metody raportowania zrealizowanych zadań.

Zadzwoń: +48 500 700 246

Contact