Jeden z czołowych dystrybutorów oświetlenia scenicznego/filmowego w Polsce

Dystrybutor oświetlenia SG LIGHT

SG LIGHT to jeden z czołowych dystrybutorów oświetlenia scenicznego/filmowego w Polsce. Firma dostarczała oświetlenie między innymi do Opery Narodowej, programu Taniec z Gwiazdami, czy na koncerty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ramach współpracy dla firmy SG LIGHT prowadzimy działania marketingowe polegające na zarządzaniu kampaniami reklamowymi w Internecie np. Facebook Ads. Dzięki czemu systematycznie eksplorujemy zarówno rynek polski jak i zagraniczny, zwiększając tym samym liczbę klientów i sprzedaż urządzeń klasy LIGHT/STAGE.

SG LIGHT
 • Klient

  SG LIGHT

 • ROK

  2022

 • USŁUGA

  Kampanie reklamowe

 • Lokalizacja

  Internet

 • SHARE
Contact

Porozmawiajmy!

Nie zwlekaj (czas to pieniądz) i skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o tym jak możemy Ci pomóc.

Porozmawiajmy o Tobie

Przedstaw nam podstawowe informacje o swojej działalności, abyśmy mogli wybrać dla Ciebie najskuteczniejsze metody marketingowe.

Porozmawiajmy o marketingu

Przedstawimy Ci kompleksową strategię promocji i rozwoju sprzedaży w Twoim biznesie. Szczegółowo omówimy poszczególne metody marketingowe oraz oczekiwane efekty.

Porozmawiajmy o naszej współpracy

Przedstawimy Ci kolejne kroki naszej współpracy, szczegółowy plan działań potwierdzony umową oraz metody raportowania zrealizowanych zadań.

Zadzwoń: +48 500 700 246

Contact