Jedna z największych w Polsce sieci serwisów i salonów ekspresów do kawy klasy premium

Kompleksowy marketing internetowy Coffee Planet

Coffee Planet to jedna z czołowych w Polsce sieci serwisów i salonów ekspresów klasy premium, dla której od ponad roku prowadzimy kompleksowy marketing internetowy.

Naszą współpracę rozpoczęliśmy od uruchomienia nowej strony i sklepu internetowego, wdrożyliśmy skuteczną strategię pozycjonowania, uruchomiliśmy kampanie Google Ads, Facebook Ads, TikTok Ads, prowadziliśmy profile w mediach społecznościowych oraz doradzaliśmy w jaki sposób zwiększać sprzedaż zarówno w Internecie jak i poza nim.

Efekt naszej pracy są spektakularne, co obrazuje między innymi poniższy wykres dotyczący pozycjonowania strony www.coffeeplanet.eu w Google.

Coffee Planet
 • Klient

  Coffee Planet

 • ROK

  2022

 • USŁUGA

  Kompleksowy marketing internetowy

 • Lokalizacja

  Internet

 • SHARE
Contact

Porozmawiajmy!

Nie zwlekaj (czas to pieniądz) i skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o tym jak możemy Ci pomóc.

Porozmawiajmy o Tobie

Przedstaw nam podstawowe informacje o swojej działalności, abyśmy mogli wybrać dla Ciebie najskuteczniejsze metody marketingowe.

Porozmawiajmy o marketingu

Przedstawimy Ci kompleksową strategię promocji i rozwoju sprzedaży w Twoim biznesie. Szczegółowo omówimy poszczególne metody marketingowe oraz oczekiwane efekty.

Porozmawiajmy o naszej współpracy

Przedstawimy Ci kolejne kroki naszej współpracy, szczegółowy plan działań potwierdzony umową oraz metody raportowania zrealizowanych zadań.

Zadzwoń: +48 500 700 246

Contact