Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe

Dedykowana aplikacja raportująca dla rzeczników prasowych dyrekcji Lasów Państwowych

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe posiada około 25000 pracowników i ponad 450 jednostek organizacyjnych, w tym 16 dyrekcji regionalnych. Każda jednostka organizacyjna posiada swoich rzeczników prasowych, którzy w ramach działań public relation publikują ważne komunikaty na swoich stronach internetowych.

Już w 2014 r. dla 5 regionalnych dyrekcji LP uruchomiliśmy dedykowaną aplikację raportującą, która codziennie przesyła rzecznikom prasowym raporty z informacji pojawiających się na ponad 250 stronach jednostek organizacyjnych Lasów Państwowych. W roku 2022 aplikacja została usprawniona i udostępniona dla wszystkich dyrekcji Lasów Państwowych.

Aplikacja usprawnia działania public relation, przyśpiesza i usprawnia obieg informacji pomiędzy rzecznikami regionalnych dyrekcji i podległych im jednostek organizacyjnych.

Lasy Państwowe
 • Klient

  PGL Lasy Państwowe

 • ROK

  2022

 • USŁUGA

  Dedykowana aplikacja raportująca

 • Lokalizacja

  Internet

 • SHARE
Contact

Porozmawiajmy!

Nie zwlekaj (czas to pieniądz) i skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o tym jak możemy Ci pomóc.

Porozmawiajmy o Tobie

Przedstaw nam podstawowe informacje o swojej działalności, abyśmy mogli wybrać dla Ciebie najskuteczniejsze metody marketingowe.

Porozmawiajmy o marketingu

Przedstawimy Ci kompleksową strategię promocji i rozwoju sprzedaży w Twoim biznesie. Szczegółowo omówimy poszczególne metody marketingowe oraz oczekiwane efekty.

Porozmawiajmy o naszej współpracy

Przedstawimy Ci kolejne kroki naszej współpracy, szczegółowy plan działań potwierdzony umową oraz metody raportowania zrealizowanych zadań.

Zadzwoń: +48 500 700 246

Contact