Nowy Klient: Kancelaria Frankowiczów

2023-06-18
Posted in Nowości
2023-06-18 Admin

Uwaga❗️Przełomowa decyzja TSUE w sprawie Frankowiczów i nowy klient agencji ZwiekszSprzedaz.pl, czyli KancelariaFrankowiczow.pl – reprezentowana przez radcę prawnego Macieja Nowaka🤝

Dla KancelariaFrankowiczow.pl zrealizowaliśmy stronę internetową oraz będzie prowadzili kompleksowy marketing w Internecie👍

Tymczasem, jeśli masz lub miałeś kredyt hipoteczny we frankach, możesz skorzystać z darmowej analizy i możliwości uzyskania wysokiej rekompensaty od banku💰

Czy jesteś kredytobiorcą, który odczuwa ciężar kredytu frankowego? Czy masz wrażenie, że poniosłeś niezasłużone straty związane z tą formą finansowania? Dobrze trafiłeś! Nasz doświadczony radca prawny specjalizuje się w skutecznym uzyskiwaniu odszkodowań związanych z kredytami frankowymi.

✓ Wyjątkowa skuteczność: Nasi prawnicy zdobyli reputację jako liderzy w dziedzinie odszkodowań z kredytów frankowych. Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu i dogłębnej znajomości przepisów prawa, pomagamy naszym klientom w odzyskaniu sprawiedliwości i rekompensacie za poniesione szkody. Nasza wysoka skuteczność to rezultat nieustannych sukcesów i satysfakcji naszych klientów.

✓ Indywidualne podejście: Wierzymy, że każda sprawa jest unikalna, dlatego nasz radca prawny podejmuje indywidualne podejście do każdego klienta. Przykładamy dużą wagę do zrozumienia Twojej sytuacji, analizujemy umowę kredytową, dokumenty oraz okoliczności, które wpłynęły na Twoje straty. Dzięki temu możemy opracować spersonalizowaną strategię i działać w Twoim najlepszym interesie.

✓ Profesjonalizm i zaangażowanie: Nasz zespół prawników to profesjonaliści z bogatym doświadczeniem w obszarze odszkodowań z kredytów frankowych. Angażujemy się w każdą sprawę z pełnym zaangażowaniem, starając się maksymalnie ochronić Twoje prawa i interesy. Dążymy do osiągnięcia jak najkorzystniejszych wyników, zarówno poprzez negocjacje z bankiem, jak i poprzez postępowanie sądowe.

✓ Skróć swój ciężar finansowy: Odzyskanie sprawiedliwości finansowej może przynieść ulgę w Twoim życiu. Nasz radca prawny pomoże Ci w walce z niekorzystnymi klauzulami umowy, nieprawidłowym doradztwem czy praktykami bankowymi, które mogły wpłynąć na Twoje straty. Dążymy do uzyskania odszkodowania, które może obejmować różnicę między spłatą w walucie franka szwajcarskiego a polskimi złotówkami, zwrot nadpłaconych odsetek i inne straty poniesione przez Ciebie.

Nie trać dłużej czasu i pieniędzy! Skorzystaj z naszej wyjątkowej skuteczności w uzyskiwaniu odszkodowań związanych z kredytami frankowymi. Skróć swój ciężar finansowy już teraz i odzyskaj sprawiedliwość!

Skontaktuj się z nami: Zadzwoń do naszego radcy prawnego już dziś, aby rozpocząć proces odzyskiwania odszkodowania z kredytu frankowego. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby Ci pomóc i przyjąć Twoją sprawę. Nie zostawiaj swoich finansów przypadkowi – skorzystaj z naszego doświadczenia i skuteczności.

Dlaczego warto nam zaufać?

✓ Skuteczność: Nasz radca prawny posiada imponujące osiągnięcia w uzyskiwaniu odszkodowań z kredytów frankowych. Wielu klientów już skorzystało z naszych usług i odzyskało swoje środki. Dołącz do grona zadowolonych klientów i skróć swój ciężar finansowy.

✓ Wiedza i doświadczenie: Nasz zespół prawników specjalizuje się w prawie bankowym i odszkodowaniach z kredytów frankowych. Posiadamy gruntowną wiedzę na temat przepisów prawnych i praktyk bankowych, co umożliwia nam efektywne reprezentowanie interesów naszych klientów.

✓ Indywidualne podejście: Rozumiemy, że Twoja sytuacja jest unikalna, dlatego nasz radca prawny podejdzie do Twojej sprawy w sposób indywidualny. Dokładnie analizujemy Twoje dokumenty i okoliczności, aby opracować spersonalizowaną strategię, która zapewni Ci jak najkorzystniejsze rezultaty.

✓ Profesjonalizm i zaangażowanie: Nasza kancelaria adwokacka kładzie duży nacisk na profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług. Możesz być pewny, że Twoja sprawa zostanie prowadzona z najwyższą starannością i zaangażowaniem.

✓ Działamy szybko i skutecznie: Rozumiemy, że czas jest dla Ciebie ważny. Dlatego podejmujemy działania szybko i efektywnie, dążąc do jak najszybszego odzyskania odszkodowania, które przysługuje Ci z tytułu kredytu frankowego.

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z naszym radcą prawnym już dziś i rozpocznij proces odzyskiwania odszkodowania z kredytu frankowego. Przywróć równowagę finansową i odzyskaj to, co Ci się należy.

Radca Prawny Maciej Nowak
Tel: +48 538 377 214
E-mail: kontakt@kancelariafrankowiczow.pl

, , ,
Contact

Porozmawiajmy!

Nie zwlekaj (czas to pieniądz) i skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji o tym jak możemy Ci pomóc.

Porozmawiajmy o Tobie

Przedstaw nam podstawowe informacje o swojej działalności, abyśmy mogli wybrać dla Ciebie najskuteczniejsze metody marketingowe.

Porozmawiajmy o marketingu

Przedstawimy Ci kompleksową strategię promocji i rozwoju sprzedaży w Twoim biznesie. Szczegółowo omówimy poszczególne metody marketingowe oraz oczekiwane efekty.

Porozmawiajmy o naszej współpracy

Przedstawimy Ci kolejne kroki naszej współpracy, szczegółowy plan działań potwierdzony umową oraz metody raportowania zrealizowanych zadań.

Zadzwoń: +48 500 700 246

Contact